Eveline Cosmetics Colour Celebrities

Luksusowa, trwała szminka 3w1, nr 631

Moja opinia: Szminka posiada bardzo luksusowe opakowanie, szkoda tylko, że czar prysł, kiedy zobaczyłam kolor. Mogłabym go porównać do koloru poprzedniej szminki, którą miałam okazję opisać. Tak zawiera błyszczące drobinki. Jeśli czytałyście poprzedni post to już wiecie, że nie przepadam za pomadkami, które takie drobinki zawierają w sobie. Kolor przypomina mi wściekły róż. Nie czuję się w tym kolorze dobrze i na pewno nigdzie bym w niej się nie pokazała. Żeby ją ocenić, musiałam chodzić po domu i poddawać ją różnym próbom. Zakochałam się w jej zapachu, dlatego, że przypomina mi zapach pudrowych cukierków z czarów dzieciństwa. Co do koloru, to intensywność uzyskamy po nałożeniu jej w większej ilości. Jednak wystarczy jedno pociągnięcie, żeby dawała już dobry kolor. Dlaczego 3w1? Ponieważ jak pisze producent, posiada ona właściwości szminki, błyszczyka i serum nawilżająco- wygładzającego zaledwie w jednym opakowaniu. Plusk kolejny za nawilżenie. Faktycznie nawilżą bardzo dobrze, nie mam wrażenia, że po kilku godzinach moje usta domagają się jakiegoś dodatkowego nawilżenia. Pomadka ta w swoim składzie zawiera m.in : kwas hialuronowy, który doskonale nawilżą usta; masło shea, które ma działanie regenerujące; filtry ochronne, które bronią przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych.

Mogę spokojnie polecić wszystkim te pomadki, nie wiem czy aby na na pewno ten kolor, jednak myślę, że inne kolory są o wiele ciekawsze niż ten. Polecam gorąco tą serię pomadek marki Eveline.

Pozdrawiam Was gorąco!

Panna Kontrolna.

 

Jedna odpowiedź na Panna Kontrolna Testuje – Eveline Cosmetics Colour Celebrities.

  1. ~Monika pisze:

    Każdy pisze o pomadkach, a ja ich nie używam w ogóle… może o błąd?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


me>
  • Twitter
  • Facebook